Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Pełna lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Plakat filmu MÓJ PIES ARTUR Przygodowy - dubbing 2D.
Plakat filmu BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE Biograficzny - napisy 2D.
Plakat filmu THE CHOSEN 4 (odc. 5-6) Biblijny - lektor 2D.
Plakat filmu CZERWONE MAKI Dramat/wojenny.
Plakat filmu KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU Animacja - dubbing 2D.
Plakat filmu Stand-up Pan Li Cena biletów 60,00 zł.
Plakat filmu Stand-up Wiolka Walaszczyk Bilety w cenie 70,00 zł. do nabycia przez stronę www.kupbilecik.pl

Lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana

Prezentowana w kolejności od tych wyświetlanych aktualnie, do tych wyświetlanych dawniej.


Plakat
Kategoria: Bilety w cenie 70,00 zł. do nabycia przez stronę www.kupbilecik.pl. Wyświetlany do: środa, 11 września 2024r.
Stand-up Wiolka Walaszczyk
No i witam ponownie! Kochani, zapraszam Was serdecznie na wieczór pełen abstrakcji, bezkompromisowych żartów i jakże dzikich przemyśleń mojej kudłatej głowy. Porzućcie konwenanse i wpadajcie oczyścić głowę podczas pięknie pojeba.... wieczoru stand upowego. Ściskam Was mocno i do zobaczenia.
Plakat
Kategoria: Cena biletów 60,00 zł.. Wyświetlany do: środa, 12 czerwca 2024r.
Stand-up Pan Li
Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej, wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey. Jako niesławny iluzjonista, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje! Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią. Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii, Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej. Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto, więc nie czekaj. Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych. Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show.
Plakat
Kategoria: Animacja - dubbing 2D.. Wyświetlany do: środa, 29 maja 2024r.
KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU
Kicia Kocia powraca! Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem spędzimy z nimi dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!
Plakat
Kategoria: Dramat/wojenny.. Wyświetlany do: piątek, 24 maja 2024r.
CZERWONE MAKI
Historię bitwy oglądamy oczami Jędrka – młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino – ta spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.
Plakat
Kategoria: Biblijny - lektor 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 23 maja 2024r.
THE CHOSEN 4 (odc. 5-6)
Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. Jezus, rozpoczyna swoją misję dokonując wielu cudów. Ludzie, którzy go spotykają, jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii i na zawsze zmieni świat.
Plakat
Kategoria: Przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: środa, 22 maja 2024r.
MÓJ PIES ARTUR
Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.
Plakat
Kategoria: Biograficzny - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 22 maja 2024r.
BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE
"Back to Black. Historia Amy Winehouse" przedstawia pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także próbuje zrozumieć jej demony. "Back to Black. Historia Amy Winehouse" to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie.
Plakat
Kategoria: Dramat/obyczajowy.. Wyświetlany do: czwartek, 16 maja 2024r.
SŁOŃCE WSCHODZI RAZ NA DZIEŃ
Haratyk, nie mogąc liczyć na pomoc władz, uruchamia z mieszkańcami wioski tartak. Gdy przedstawiciel partii oświadcza, że jest to własność ludu, którą trzeba zwrócić, górale niszczą swoje dzieło i idą do lasu, gdzie tworzą oddział partyzancki.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Horror/komedia/Sci-Fi - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 16 maja 2024r.
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
W nowym rozdziale powracamy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło - kultowej nowojorskiej remizy strażackiej. Odkrycie starożytnego artefaktu uwalnia złą moc. Nowi oraz kultowi Pogromcy Duchów łączą siły, aby uratować świat przed zamarznięciem.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/familijny - dubbing 2D.. Wyświetlany do: środa, 15 maja 2024r.
PODRÓŻ DO KRAINY JUTRA
10-letni Riki ucieka z domu po tajemniczym sygnale alarmowym, wysyłanym przez dziwny, błyszczący kamień. Okazuje się, że kamień jest magiczny i przenosi zdezorientowanego Rikiego do zapierającego dech w piersiach, równoległego świata. Kraina Jutra to miejsce, gdzie zwierzęta mówią, maszyny żyją w zgodzie z przyrodą, a wszędzie jest pięknie i zielono. Lśniący kamień prosi Rikiego o ochronę. Wygląda na to, że wszyscy pragną go zdobyć, ponieważ to on zapewnia szczęście Krainie Jutra. Riki ma trudną misję. Towarzyszymy mu w pełnej przygód, niebezpieczeństw, humoru i kolorów podróży, której celem jest umieszczenie magicznego kamienia na swoim miejscu. Wtedy Riki będzie mógł wrócić do domu.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Horror/komedia/Sci-Fi - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 15 maja 2024r.
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
W nowym rozdziale powracamy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło - kultowej nowojorskiej remizy strażackiej. Odkrycie starożytnego artefaktu uwalnia złą moc. Nowi oraz kultowi Pogromcy Duchów łączą siły, aby uratować świat przed zamarznięciem.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Bilety: 10,00 zł - dostępne w dziale programowym POK.. Wyświetlany do: piątek, 10 maja 2024r.
Spektakl teatralny „Biesy”
„Biesy” Teatru Fieter, to teatralna interpretacja jednego z arcydzieł Fiodora Dostojewskiego - antyutopijnej powieści pełnej mądrości, ironii i głębokiej refleksji nad naturą człowieka. Teatr Fieter działa od 1991 roku, przy Ośrodku Kultury i Sportu w Ozimku. Założycielem i kierownikiem artystycznym zespołu (którego nazwa jest uproszczonym fonetycznym zapisem angielskiego „theatre”) jest scenarzysta, instruktor teatru lalkowego, aktor i reżyser - Robert Konowalik. W ciągu ponad trzydziestu lat istnienia Teatr Fieter zrealizował kilkadziesiąt spektakli, m.in. na podstawie twórczości: Franza Kafki, Samuela Becketta, Muzy Pawłowej, Fiodora Dostojewskiego, Szekspira, Bohumila Hrabala, Henryka Sienkiewicza, Lewisa Carrolla i innych. Zespół wielokrotnie prezentował się na festiwalach w kraju i za granicą. Jest laureatem m.in. Ogólnopolskiego Otwartego Festiwalu Teatrów Amatorskich ODEON w Andrychowie, Ogólnopolskich spotkań amatorskich teatrów dramatycznych, publicystycznych, teatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM w Nysie, czy Małego Festiwalu Gombrowiczowskiego w Radomiu. Założyciel teatru Robert Konowalik jest laureatem Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury, a także Nagrody Burmistrza Ozimka w dziedzinie upowszechniania kultury. W marcu 2024 r. Robert Konowalik (Teatr Fieter) otrzymał główną nagrodę aktorską podczas XLI Ogólnopolskich spotkań amatorskich teatrów dramatycznych, publicystycznych, teatrów poezji i kabaretów PROSCENIUM 2024 w Nysie, za rolę w monodramie „Bezgłośna samotność” opartym na opowiadaniu Bohumila Hrabala „
Projekcje zakończone

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2024 Polityka prywatności RODO Deklaracja dostępności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.