Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Pełna lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana

Prezentowana w kolejności od tych wyświetlanych aktualnie, do tych wyświetlanych dawniej.


Plakat
Kategoria: Kryminał - napisy 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 31 marca 2022r.
ŚMIERĆ NA NILU
Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. Beztroska wycieczka po Egipcie zmienia się w poszukiwania mordercy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Biograficzny/dramat/religijny - lektor 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 31 marca 2022r.
CUD GUADALUPE
Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Twórcom „Cudu Guadalupe” udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Komedia - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 30 marca 2022r.
"PIES"
Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 30 marca 2022r.
BELFAST
Podczas gdy cały świat świętuje lądowanie misji Apollo 11 na Księżycu, Belfast zamienia się w sierpniu 1969 roku w strefę wojny między dwiema frakcjami o kwestię przynależności Irlandii Północnej do Wielkiej Brytanii. Obserwujemy wydarzenia z perspektywy trzypokoleniowej protestanckiej rodziny wynajmującej dom na jednym z miejskich osiedli, a zwłaszcza przez pryzmat wyobraźni dziewięcioletniego Buddy’ego, który nie bardzo wie, z jakiego powodu jego sąsiedzi z dnia na dzień zamienili się w krzyczący tłum podpalający okoliczne domy.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 24 marca 2022r.
UPS2! BUNT NA ARCE
Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Wstęp wolny.. Wyświetlany do: czwartek, 24 marca 2022r.
Festiwal Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.
Festiwal Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Zapraszamy 24 marca o godz. 19.00 na pierwszą projekcję zwycięskich tytułów: TOO LATE – Polska 15:34 min. SUKIENKA – Polska 29:59 min. SO LONG, PARIS! – Francja 17:28 min. PAPPO E BUCCO – Włochy 15:00 min. MELTING LANDSCAPES GLACIERS – Hiszpania 07:34 min.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Melodramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: niedziela, 20 marca 2022r.
HISTORIA MOJEJ ŻONY
Wilk morski, kapitan Jakob Störr, jest mistrzem podejmowania decyzji, planowania i bezbłędnego zarządzania okrętami. Podobnie jak do żeglugi podchodzi do małżeństwa z Lizzy, przekonany, że jest kapitanem także tego rejsu. Długa nieobecność w domu sprawia jednak, że Jakob nabiera podejrzeń co do wierności swojej żony. Nie mogąc pogodzić się z tym, że nie wszystko na tym świecie podlega jego kontroli, zaczyna niszczyć Lizzy, siebie i ich relację.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat/Komedia/Obyczajowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 17 marca 2022r.
CUDOWNY CHŁOPAK
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja /komedia/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 17 marca 2022r.
POTWORNA RODZINKA 2
Aby uwolnić Babę Jagę i Renfielda ze szponów łowczyni potworów Mili Starr, członkowie rodziny Wishbone ponownie przekształcają się odpowiednio w wampira, potwora Frankensteina, mumię i wilkołaka. Wspierana przez swoje trzy nietoperze Rodzina Potworów krąży po całym świecie, aby ratować swoich przyjaciół.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat obyczajowy.. Wyświetlany do: środa, 16 marca 2022r.
MÓJ DŁUG
Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: niedziela, 13 marca 2022r.
WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE
85-letni André (André Dussollier) doznaje udaru i kończy częściowo sparaliżowany w szpitalu. Przyzwyczajony do wygodnego i dynamicznego życia, nie wyobraża sobie bycia zależnym od innych. Prosi swoje córki (Sophie Marceau i Géraldine Pailhas) o zorganizowanie eutanazji, która jest możliwa w Szwajcarii. Kobiety godzą się pomóc upartemu ojcu, po cichu licząc, że ten odzyska głód życia i zmieni decyzję.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 10 marca 2022r.
DZIKI ZACHÓD CALAMITY JANE
Martha Jane to nieustraszona dwunastolatka, która przez życie najchętniej puściłaby się galopem. Jest dziewczyną, co w czasach Dzikiego Zachodu oznacza jedno: przygody nie są dla niej. Ale właściwie, kto tak powiedział?
Projekcje zakończone

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2023 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.