Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Pełna lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana

Prezentowana w kolejności od tych wyświetlanych aktualnie, do tych wyświetlanych dawniej.


Plakat
Kategoria: Animacja/komedia/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 20 kwietnia 2023r.
KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE
Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne "ostatnie życzenie" i przywrócić swoje dziewięć żyć.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Thriller.. Wyświetlany do: czwartek, 20 kwietnia 2023r.
WYRWA
Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Kostiumowy /melodramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: sobota, 15 kwietnia 2023r.
PRZEMINĘŁO Z WIATREM
Historia młodej i pięknej Scarlett O'Hary, żyjącej w czasie wojny secesyjnej w Ameryce Północnej. Jako osoba atrakcyjna ma licznych wielbicieli, jednak mężczyzna, którego kocha, nie jest nią zainteresowany. Ashley Wilkes pomimo próśb Scarlett zamierza poślubić swoją kuzynkę Melanię Hamilton. Zawiedziona dziewczyna zgadza się na małżeństwo z jej bratem, Karolem. Zostaje szybko wyzwolona z pęt tego związku, gdyż Hamilton umiera podczas wojny. Pewne okoliczności sprawiają jednak, że nie jest to jej ostatni mąż.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: WSTĘP WOLNY. Wyświetlany do: czwartek, 13 kwietnia 2023r.
16.Grand OFF im. Witolda Kona (2 część)
Festiwal filmowy Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Kino Diana do projektu przystąpiło w 2018 roku.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 13 kwietnia 2023r.
CO W TRAWIE GRA
Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina - księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora - Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Komedia/akcja/Sci-Fi - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 12 kwietnia 2023r.
WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ
Zdobywca siedmiu Oscarowych statuetek. Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat/wojenny.. Wyświetlany do: czwartek, 6 kwietnia 2023r.
FILIP
Filip, dwudziestokilkuletni atrakcyjny mężczyzna, godzi pracę kelnera w luksusowym hotelu z korzystaniem z życia w czasach, które jego radościom nie sprzyjają. Przyjemność nie musi jednak leżeć daleko od zemsty, a każdy kolejny dzień naznaczony jest niepewnością przetrwania.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 6 kwietnia 2023r.
WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszka i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: WSTĘP WOLNY. Wyświetlany do: piątek, 31 marca 2023r.
16.Grand OFF im. Witolda Kona
Festiwal filmowy Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Kino Diana do projektu przystąpiło w 2018 roku.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja rysunkowa - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 30 marca 2023r.
SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA
Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką zwariowanych kumpli Mikołajek do perfekcji opanował nie­łatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda wywołuje istne tsunami w szkole lub w domu, a kłótnia urasta do rozmiarów bitwy pod Waterloo.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Horror - napisy 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 30 marca 2023r.
KRZYK VI
Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat - napisy 2D.. Wyświetlany do: środa, 29 marca 2023r.
WIELORYB
Charlie już od lat żyje na marginesie świata uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone.
Projekcje zakończone

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2023 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.