Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Pełna lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana
Przeszukaj bazę filmów

Aktualnie w Kinie Diana

Lista filmów wyświetlanych w Kinie Diana

Prezentowana w kolejności od tych wyświetlanych aktualnie, do tych wyświetlanych dawniej.


Plakat
Kategoria: Melodramat/ obyczajowy/ psychologiczny.. Wyświetlany do: sobota, 5 listopada 2022r.
ZADUSZKI FILMOWE - JAK BYĆ KOCHANĄ
Felicja, główna bohaterka filmu, jest młodą, początkującą aktorką, zakochaną bez wzajemności w koledze po fachu - Rawiczu. Gdy pada nań podejrzenie o zabicie volksdeutscha, dziewczyna podejmuje się ukryć go w swoim mieszkaniu. Marzy, że Rawicz mieszkając z nią, odwzajemni jej uczucie.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/komedia/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 3 listopada 2022r.
TEDI I SZMARAGDOWA TABLICA
Największym marzeniem Tediego jest zostać zaakceptowanym przez kolegów archeologów. Kiedy niechcący niszczy egipski sarkofag, ściąga na siebie i swoich przyjaciół klątwę. Uratowanie Mumii, Jeffa i Belzoniego zapoczątkuje pełną akcji przygodę. Wraz z Sarą przemierzy pół świata, aby odwrócić klątwę Szmaragdowej Tablicy.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Biograficzny.. Wyświetlany do: czwartek, 3 listopada 2022r.
NIEWIDZIALNA WOJNA
Cała prawda o Patryku Vedze, najbardziej kontrowersyjnym reżyserze.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Thriller /horror - napisy 2D.. Wyświetlany do: poniedziałek, 31 pazdziernika 2022r.
AŻ DO ŚMIERCI
Kobieta budzi się po romantycznym wieczorze ze swoim mężem, w domku nad jeziorem i odkrywa, że jest do niego przykuta kajdankami.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Horror - napisy 2D.. Wyświetlany do: poniedziałek, 31 pazdziernika 2022r.
SIEDLISKO ZŁA
Ben zostaje oskarżony o morderstwo. Twierdzi jednak, że był opętany przez demona. Steven, najbliższy przyjaciel Bena, postanawia dowieść jego niewinności. Zaczyna badać zbrodnię na własną rękę. To uruchamia łańcuch niszczycielskich, nadprzyrodzonych wydarzeń, które zmuszają przypadkową rodzinę i Stevena do przerażającej walki o przetrwanie. Wszystko rejestrują ukryte kamery.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Biograficzny.. Wyświetlany do: czwartek, 27 pazdziernika 2022r.
JOHNNY
Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dokumentalny.. Wyświetlany do: czwartek, 27 pazdziernika 2022r.
- ANIA -
Inspirująca historia Anny Przybylskiej - odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu "Złotopolscy" oraz filmów, m.in.: "Ciemna Strona Wenus", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sęp" czy "Bilet na księżyc". Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/familijny/przygodowy - dubbing 2D.. Wyświetlany do: środa, 26 pazdziernika 2022r.
PAMIĘTNIKI TATUSIA MUMINKA
W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Dramat.. Wyświetlany do: środa, 26 pazdziernika 2022r.
- IO -
Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Animacja/familijny - dubbing 2D.. Wyświetlany do: czwartek, 20 pazdziernika 2022r.
MIA I JA. FILM
Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Czarna komedia - napisy 2D. Wstęp wolny.. Wyświetlany do: czwartek, 13 pazdziernika 2022r.
JEDENASTE: ZNAJ SĄSIADA SWEGO
Na tle gentryfikacji i nierówności społecznych Berlina fabuła obrazu skupia się na popularnym aktorze, na którym postanawia się zemścić sąsiad.
Projekcje zakończone
Plakat
Kategoria: Familijny - dubbing 2D.. Wyświetlany do: środa, 12 pazdziernika 2022r.
ŚWIAT BUSTERA
Jedenastoletni Buster uwielbia swoje życie. Jest urodzonym optymistą, który wie, że czasem życie rzuca kłody pod nogi, ale przy odrobinie magii i dużej dawce miłości ostatecznie ze wszystkim można sobie poradzić. Zawsze chętnie pomaga młodszej kulejącej siostrze, rodzicom i swojemu dobremu przyjacielowi, panu Larsenowi, który tak jak Buster jest „mistrzem magii”.
Projekcje zakończone

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2023 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.