NOWY REPERTUAR
Propozycje filmowe z nowego repertuaru: ERNEST I CELESTYNA: MISJA MUZYKA, STRAŻNICY GALAKTYKI: VOLUME 3, NIEBO NIE MOŻE CZEKAĆ. HISTORIA CARLA ACUTISA, MARTWE ZŁO : PRZEBUDZENIE, WRÓŻKA RÓŻKA, BONNIE I CLYDE, SZYBCY I WŚCIEKLI 10, MAŁA SYRENKA, BULLITT, RYSIEK SUPERWRÓBEL oraz RADIOSTORY.
WięcejWystęp stand- up Adam Van Bendler
Po raz kolejny Adam Van Bendler staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne. Mądrość, jakość, klasa i styl - z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.
WięcejKRÓTKA HISTORIA POLSKIEGO KINA
NIKT NIE WOŁA - 17 maja 2023 r. godz. 19.00 - reż. Kazimierz Kutz 1960 r..
WięcejNOWY REPERTUAR
Propozycje filmowe z nowego repertuaru: SOKÓŁ MALTAŃSKI, GŁOWA PEŁNA CIEBIE, SKOŁOWANI, CZARODZIEJSKI FLET, URATUJ DRZEWO, PIĘKNA KATASTROFA, NIKT NIE WOŁA, SUZUME, DUNGEONS & DRAGONS: ZŁODZIEJSKI HONOR, TITINA, POWIĘKSZENIE oraz PRAWDZIWE ŻYCIE ANIOŁÓW.
WięcejKRÓTKA HISTORIA POLSKIEGO KINA
DO WIDZENIA, DO JUTRA... - 27 kwietnia 2023 r. godz. 19.00 - reż. Janusz Morgenstern 1960 r.
WięcejStowarzyszenie Kin Studyjnych świętuje 100 lat Warner Bros
Prudnicki Ośrodek Kultury oraz Kino Diana serdecznie zapraszają na nowy cykl filmowy: „Stowarzyszenie Kin Studyjnych świętuje 100 lat Warner Bros.” Od kwietnia do listopada wyświetlimy dla Państwa 15 ich filmów. Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita”, „Chłopców z ferajny” oraz „Bonnie i Clyde”. Wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim - Bracia Warner! W tym roku założona przez nich wytwórnia Warner Bros. świętuje 100-lecie istnienia, a wraz z nią świętuje Stowarzyszenie Kin Studyjnych!
WięcejNOWY REPERTUAR
Propozycje filmowe z nowego repertuaru: WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ, CO W TRAWIE GRA, KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE, WYRWA, PRZEMINĘŁO Z WIATREM, OPIEKUN, SHAZAM! GNIEW BOGÓW, DO WIDZENIA, DO JUTRA…, JOHN WICK 4, PUCHATEK: KREW I MIÓD oraz BLUEBACK.
Więcej16.Grand OFF im. Witolda Kona (2 część)
Festiwal filmowy Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie.
Więcej16.Grand OFF im. Witolda Kona
Festiwal filmowy Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie.
WięcejSpektakl teatralny - Miłość nie z tej ziemi
A gdybyście pewnego dnia znaleźli we własnej szafie bardzo atrakcyjną, tajemniczą kobietę? A jeśli dodamy do tego samotnego mężczyznę po ...- stce, zatwardziałego kawalera bez zasad, to co?
Więcej